Faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana insan sağlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz. Tüm alanlarda aktif olarak yürüttüğümüz projelerimiz ve uygulamalarımız ile her geçen gün sağlık sektörünü bir adım ileriye götürmeyi hedefliyor, bu amaçla dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizde pek tıbbi alanda öncülük yapıyoruz.

Toplum Sağlığını Gözeten Uygulamalar

Toplum sağlığı ve toplumsal yaşam kalitesini çok daha ileri seviyelere taşıyabilmek adına, hastanemiz bir sağlık kurumundan çok daha fazlasını görev edinmektedir. Toplum sağlığı konulu pek çok sosyal sorumluluk projesi hastanemiz ve paydaşlarımızla gerçekleştirilmekte ve yapılan mevcut projeler nakdi ve akademik bazda desteklenmektedir. Bu sayede hem toplumsal çıkarlar gözetilirken hem de yeni gelişmeler kurumsal anlamda desteklenme ve karşılık bulmaktadır.
Fiziksel ve psikolojik açıdan sağlıklı nesillerin gelişebilmesi için, sağlık bilimleri ile ilgili olarak aktif işlerliği olan çalışmalar yürüten ve akademik bir kurum olma amacı taşıyan hastanemizde, yeni iş modellerinin üretilmesi, geliştirilmesi ve uygulanması ile ilgili olarak da yoğun çalışmalarımız devam etmektedir. Her açıdan donanımlı ve sağlıklı bir toplumun temellerinin atılabilmesi için, en iyi sağlık hizmetlerini sunma konusunda işlerlik kazanan çok sayıda projemiz bulunmaktadır. Toplumun ihtiyaç duyduğu sağlık uygulamaları doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırmaya ve bu doğrultuda projeler geliştirmeye devam edeceğiz.

 

Alanında Uzman Hekim Kadromuz

Siz değerli hastalarımız ve danışanlarımızın en iyi koşullarda sağlık hizmeti alabilmesi adına, kendi alanında son derece saygın ve donanımlı hekim ve tıbbi destek personelimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hastanemiz bünyesinde görev alan tüm hekimlerimiz özel ihtisas alanları ile ilişkili pek çok vakaya başarılı teorik ve pratik müdahaleler gerçekleştirmektedir. Kadr5omuz içerisinde yer alan tüm personellerimiz, her geçen gün kendi potansiyellerini maksimum düzeyde sergileyebilmek için meslek içi eğitim programları ile daha da donanımlı hale getirilmektedir. Bu sayede maksimum düzeyde uzmanlığı deyimlerken, hastalarımızın ve yakınlarının profesyonel anlamda sağlık hizmeti alabilmelerine katkı sağlamaktadırlar.

 

Müşteri Memnuniyeti

Hastalarımızın, ihtiyaç duydukları en uygun sağlık hizmetini alabilmelerini ve tedavi süreçlerini konforlu bir biçimde geçirebilmeleri için hem fiziksel hem de ruhsal koşulları sağlamaktadır. Bu noktada yaşadıkları sorunlar konusunda ihtiyaçlarına uygun olan çözüm önerileri kolaylıkla üretilebilmektedir. Çözüm ortaklığı yapacağımız süre boyunca hasta yakınlarımızın da konforunun sağlanabilmesi için pek çok sosyal ve ekonomik imkan sunulur.

 

Teknolojik Uygulamalar Ve Tıbbi Teknikler

Dünya çapında yapılan tıbbi araştırmalardan çıkan sonuçlardan hareketle tıp literatürü içerisinde kendisine uygulama alanı bulabilmiş tüm prensipler, hastanemizce yakından takip edilmektedir. Bu uygulamaların kısa bir süre içerisinde olumlu sonuçlar doğurabilecek bir biçimde hastalarımıza entegre edilebilmesi için yoğun bir biçimde çalışmaları sürdürür. Pek çok yeni uygulamanın ülkemizde işlerlik kazanabilmesi için hem akademik hem nakdi hem de bürokratik pek çok sürece dahil olmakta ve liderlik etmektedir.

 

Hizmetlerimiz

Dora Hospital Hastanesi olarak her geçen gün çok daha kapsamlı ve detaylı hizmet verebilmek adına, hem kadrosunu ve polikliniklerini hem de uygulamalarını geliştirmektedir. Aktif olarak sağlık hizmeti sunduğumuz polikliniklerimiz,

 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Beslenme ve Diyet
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Estetik Cerrahi
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikoloji
 • Radyoloji alanlarında profesyonel sağlık hizmeti sunmaktadır.
  Hastanemizden randevu almak, detaylı bilgi, sorularınız, dilek ve şikâyetleriniz için, 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veren iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti talep edebilirsiniz.

Yol Tarifi

Doktora Sor

Whatsapp